Magnesy dla majsterkowiczów

( ilość produktów: 27 )

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości artykuły magnetyczne wykonane z neodymu w różnych kształtach i rozmiarach, które idealnie nadają się do wszechstronnego zastosowania w czasie wolnym i hobby. Magnesy dla majsterkowiczów to rzeczy przydatne w drobnych pracach i naprawach w domu lub warsztacie. Posiadamy między innymi:
- MW 12x2 do wszycia / N38 - magnes neodymowy
- Magnetyzer i demagnetyzer do śrubokrętów
- Uchwyt magnetyczny do przenoszenia blach
- Magnetyczny chwytak teleskopowy z diodą LED
- Uchwyt magnetyczny na noże

Magnesy dla majsterkowiczów - co je wyróżnia?

Wyróżnia je świetna jakość, oraz gotowe rozwiązania przydatne w codziennym życiu. Nie trzeba kupować samych magnesów i konstruować własnych “gadżetów” ułatwiających pracę. Tu wszystko jest już profesjonalnie wykonane i gotowe do użytku.

Komu i kiedy przydadzą się magnesy dla majsterkowiczów?

Magnesy dla majsterkowiczów przydadzą się wszystkim, którzy wykonują drobne prace remontowe lub naprawcze. Lubią robić coś samodzielnie i potrzebują pewnych “ułatwiaczy”. Jakieś śrubki wpadły w trudno dostępne miejsce? Skorzystaj z naszego magnetycznego chwytaka teleskopowego! Jeśli miejsce te jest też słabo oświetlone to skorzystaj z wersji z diodą LED! Potrzebujesz coś wkręcić lub przybić do ściany, potrzebujesz dwóch wolnych rąk i nie masz gdzie położyć gwoździ lub śrubek? Skorzystaj z naszej zawieszki magnetycznej na pasek lub opaski magnetycznej na rękę! Chcesz zrobić zasłonę do altany, która będzie szczelna, ale bez problemu można ją odsłaniać? Użyj naszych magnesów do wszycia na krawędziach tej zasłony!

Magnesy dla majsterkowiczów to kategoria gdzie absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie!

pixel