Magnesy neodymowe do poszukiwań dwustronne z gwintem wewnętrznym i uchem

( ilość produktów: 7 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Magnesy neodymowe do poszukiwań dwustronne z gwintem wewnętrznym i uchem oferują unikatowe podejście do wędkarstwa magnetycznego. Uchwyty te posiadają dwa gwintowane otwory (jeden na obręczy, a jeden przelotowy pośrodku magnesu) co daje możliwość wykorzystania ich na wiele sposobów. Dzięki otworowi w obudowie można łowić wykorzystując dwie strony magnesu, dzięki czemu przeszukujemy większy obszar i możemy wyciągnąć więcej przedmiotów za każdym zanurzeniem. Otwór znajdujący się w centralnym miejscu magnesu umożliwia bardziej precyzyjne i punktowe poszukiwania.

Magnesy neodymowe do poszukiwań dwustronne z gwintem wewnętrznym i uchem - czym się charakteryzują i jaka jest siła ich udźwigu?

Nasze magnesy neodymowe do poszukiwań dwustronne z gwintem wewnętrznym i uchem są propozycją dla tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjność. Siła udźwigu tych magnesów zaczyna się od 100 kg, a najmocniejszy magnes neodymowy do poszukiwań w tej kategorii dochodzi nawet do 975 kg po każdej stronie! Tak samo jak w przypadku korzystania ze wszystkich magnesów, zalecamy ostrożność i zdrowy rozsądek, zwłaszcza przy tych najmocniejszych.

pixel