Magnesy neodymowe sześcienne

( ilość produktów: 12 )

Sześciany neodymowe

W tej kategorii przygotowaliśmy duży wybór bardzo silnych magnesów neodymowych w kształcie sześcianu. Magnesy te po połączeniu trudno oddzielić – stwarza to mnóstwo możliwości do kreatywnej zabawy. Zestawy neodymowych magnesów sześcianów doskonale nadają się do różnego rodzaju projektów naukowych, można z nich tworzyć dowolne konstrukcje i komponować różne modele. Można je zastosować jako magnesy do tablic suchościeralnych, szkolnych, magnetycznych jak również do ścian pokrytych warstwą farby magnetycznej.

Bardzo mocne magnesy neodymowe w kształcie sześcianu

Magnetyczne sześciany można zastosować do mocowania notatek na lodówce czy tablicy biurowej, tworzenia różnych konstrukcji, produkcji magnetycznych naszyjników i bransoletek, przypinania plakietek do odzieży bez używania agrafek czy szpilek. Magnesy neodymowe produkowane są w procesie prasowania sproszkowanych komponentów w polu magnetycznym w podwyższonej temperaturze. Wytwarzają one bardzo silne pole magnetyczne, co z kolei przekłada się na ich dużą siłę przyciągania – nawet malutki magnes jest w stanie bez trudu utrzymać ciężar nawet do kilku kilogramów! Właśnie ze względu na te wyjątkowe właściwości, magnesy neodymowe cieszą się o wiele większą popularnością niż magnesy ferrytowe.

Jeśli szukasz funkcjonalnych, wytrzymałych i silnych magnesów – koniecznie sprawdź naszą ofertę! W hurtowni magnes.com.pl sprzedajemy najlepsze akcesoria magnetyczne w konkurencyjnych cenach. Zamówiony towar dostarczamy szybko i sprawnie w dowolne miejsce na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

pixel