Magnesy neodymowe płytkowe

( ilość produktów: 253 )
Długość
Szerokość
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Cechą charakterystyczną wszystkich magnesów neodymowych jest duża siła przyciągania oraz doskonała trwałość – nic więc dziwnego, że znajdują one najróżniejsze zastosowania w rozmaitych branżach, od elektronicznej, po odzieżową. Zależnie jednak od celu wykorzystania magnesy neodymowe mogą przybierać odmienne kształty, zaś jednym z podstawowych typów są magnesy neodymowe płytkowe. W naszym sklepie oferujemy więc płytki z właściwościach magnetycznych dostępne w różnorodnych rozmiarach – z pewnością znajdziesz tutaj magnes neodymowy spełniający Twoje oczekiwania.

Zastosowania płytkowych magnesów neodymowych

Proponujemy szeroką gamę płytkowych magnesów neodymowych, które mogą być wykorzystywane na różne sposoby – ze względu na kształt znajdują one jednak zastosowania przede wszystkim przy produkcji prądnic czy hermetycznych łączników elektrycznych zwanych też kontaktronami, separatorów, magnetyzerów. Ponadto magnesy neodymowe płytkowe sprawdzają się w separatorach płytowych, ale również zabawkach, a także jako zapięcia płaszczy bądź torebek. Istotną kwestią pozostaje wybór produktu o właściwych parametrach.

Magnesy płytkowe – poznaj ofertę magnes.com.pl

Zależy nam na tym, aby nasze produkty mogły być wykorzystywane w różnorodnych celach, dlatego przygotowaliśmy ofertę płytkowych magnesów neodymowych w wielu rozmiarach oraz związanej z tym sile przyciągania. Znajdziesz tutaj zarówno kilkumilimetrowe modele o maksymalnym udźwigu 100 g, jak i płytki magnetyczne o boku do 20 cm przyciągające przedmioty o wadze nawet do 200 kg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także zamawiania naszych płytkowych magnesów neodymowych!

pixel