Magnesy ferrytowe walcowe

( ilość produktów: 40 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)

Uniwersalne magnesy ferrytowe walcowe o różnych rozmiarach

Dostępne w tej kategorii magnesy ferrytowe walcowe o różnych średnicach i wysokościach to uniwersalne, najtańsze magnesy ferrytowe spośród wszystkich stałych akcesoriów magnetycznych. Wyróżniają się wysoką odpornością na korozje, smary, sole, kwasy oraz temperaturę. Nie tracą swoich właściwości nawet w temperaturze 250 stopni Celsjusza, są jednak bardzo kruche, dlatego podczas ich stosowania zaleca się zachowanie szczególnej ostrożność.

Zastosowanie walcowych magnesów ferrytowych

Z ferrytowymi magnesami każdy z nas spotkał się już w czasach szkolnych – wykorzystywane są bowiem do mocowania notatek na tablicach biurowych oraz szkolnych. Walcowe, klasyczne magnesy ferrytowe stosowane są również do tworzenia prostych zamków magnetycznych i uchwytów do mebli, głośników, sprzęgieł magnetycznych, separatorów czy silników elektrycznych. Mimo że magnesy ferrytowe walcowe nie należą do najsilniejszych akcesoriów magnetycznych, ze względu na swoje parametry techniczne oraz dobry stosunek ceny do jakości, są jednym z najchętniej stosowanych rodzajów magnesów w wielu dziedzinach.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat magnesów ferrytowych? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przybliżymy Ci własności tych elementów lub innych magnesów, które dostępne są w ofercie naszej hurtowni magnes.com.pl. Klientom proponujemy nie tylko walcowe magnesy ferrytowe w szerokiej gamie rozmiarów, ale również ferrytowe magnesy płytkowe oraz pierścieniowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów na ternie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zakupów!

pixel