Informacje o sklepie

Magazyn firmy:

Firma Mistral - magnesy

ul.Towarowa 13

10-416 Olsztyn

tel.89-5351070

tel.695397441

e-mail: biuro@magnes.com.pl

 

Dane rejestrowe i siedziba firmy:

Firma Mistral

Andrzej Dąbrowski

ul. Stalowa 7A

10-420 Olsztyn

NIP:7391910045

REGON:280086585

 

Magnesy online – poznaj naszą ofertę już teraz

 

Firma Mistral Andrzej Dąbrowski - istnieje od 2006 roku. Nasz magazyn mieści się w Olsztynie przy ulicy Towarowej 13. W ofercie dysponujemy największym w Polsce wyborem magnesów – różnej wielkości, kształtu i mocy, w tym:

 

magnesy neodymowe: walcowe, płytkowe, pierścieniowe, z klejem,

 

magnesy ferrytowe: płytkowe, pierścieniowe, walcowe.

 

Ponadto proponujemy między innymi coraz popularniejsze zabawki magnetyczne NeoCube na bazie kulek magnetycznych. Każda z nich jest najsilniejszym magnesem dostępnym na rynku. NeoCube (np. kulki magnetyczne 5 mm) są świetną rozrywką – z kulek magnetycznych można układać różne kształty, figury geometryczne, a także konstrukcje, których projekty ogranicza wyłącznie ludzka wyobraźnia i… liczba dostępnych pod ręką NeoCube! Jest to zarówno dobry pomysł na prezent, jak i na gadżet pozwalający na wyciszenie się oraz odprężenie po stresującym dniu.

 

Sklep z magnesami ferrytowymi, neodymowymi i nie tylko – sprawdź cały asortyment już teraz.

 

Oferujemy również uchwyty magnetyczne neodymowe, chwytaki magnetyczne. Sprzedaż detaliczną, oraz hurtową, prowadzimy poprzez sklep z magnesami online oraz w punkcie stacjonarnym. Jesteśmy bezpośrednim importerem artykułów magnetycznych, dzięki czemu realizujemy nietypowe zamówienia – na warunkach ustalanych indywidualnie pod kątem liczby zamawianych magnesów, a także ich dostępności (sprowadzamy na życzenie). Serdecznie zapraszamy do współpracy i zakupów!

pixel