Magnesy ferrytowe płytkowe

( ilość produktów: 26 )
Długość
Szerokość
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Ferrytowe magnesy płytkowe o wszechstronnym zastosowaniu

To najpopularniejsze, najczęściej stosowane rodzaje magnesów. Charakteryzują się czarnym kolorem, różnymi wielkościami i kształtami, a także dużą odpornością na działanie wysokich temperatur. Są w wyposażeniu szkół oraz biur – doskonale nadają się do przytwierdzania notatek do tablic magnetycznych, ale też – do zawieszania różnego rodzaju kartek np. na domowej lodówce. Dostępne w naszej ofercie magnesy ferrytowe płytkowe mogą stanowić element różnego rodzaju ozdobnych magnesów – również tych wykonywanych samodzielnie. Dzięki możliwości wyboru produktów o różnych wielkościach, a także sile każdy Klient może wybrać model dostosowany do jego potrzeb.

Czym są magnesy ferrytowe?

Magnesy ferrytowe zwane są także ceramicznymi, klasycznymi lub czarnymi. Zbudowane są z ferrytów – niemetalicznych materiałów o właściwościach magnetycznych. Powstają podczas spiekania sproszkowanych tlenków metali, które komponuje się w odpowiednich proporcjach.

Praktyczne magnesy ferrytowe płytkowe w doskonałych cenach

Magnesy ferrytowe płytkowe to doskonała alternatywa dla innego rodzaju technik mocowania pozwalających na szybkie zawieszenie różnego rodzaju kartek, zdjęć, notatek, zabawek, a nawet ramek. W naszym sklepie znajdziesz płytkowe magnesy ferrytowe idealne dla każdego gospodarstwa domowego, jak również przydatne w pracach biurowych. Ich wykorzystanie nie wymaga wiercenia otworów, używania kleju – po zdjęciu nie pozostawiają śladu, a dzięki niewielkim wymiarom możesz je mieć zawsze przy sobie – w torebce, plecaku, a nawet kieszeni.

Szukasz wysokiej jakości płytkowych magnesów ferrytowych? Skontaktuj się z nami!

pixel