Magnesy neodymowe walcowe z klejem

( ilość produktów: 18 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)

Ułatwiające organizację magnesy neodymowe walcowe z klejem

Ciągle brakuje Ci miejsca do przechowywania różnych przedmiotów? Bez przerwy gubisz drobne elementy metalowe, igły, wsuwki lub gwoździe? Masz dość proszenia o pomoc przy majsterkowaniu i szukasz dobrego rozwiązania, które ułatwi wygodne trzymanie pod ręką narzędzi? Potrzebujesz coś przymocować, ale nie chcesz wiercić w ścianie? Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco – zainwestuj w magnesy neodymowe walcowe z klejem! Koszt jednego magnesu jest niewielki, a neodymowe walce z klejem sprawią, że przestrzeń wokół Ciebie stanie się dużo bardziej poukładana.

Magnesy neodymowe walcowe z klejem – przydatne w każdym domu

Magnesy neodymowe charakteryzuje duża moc i trwałość. To jedne z najsilniejszych magnesów na rynku, dlatego używane są do wielu zadań. Przydatne w każdym gospodarstwie domowym od teraz staną się nieodłącznym elementem w garażu, warsztacie czy garażu! Dzięki klejącej powłoce możesz je przymocować wszędzie tam, gdzie nie chcesz wiercić otworów (do ściany, mebli, kafelek) bez nieodwracalnego niszczenia powierzchni, jak to bywa w przypadku wbijania gwoździ czy wiercenia. Do magnesu skutecznie przyczepisz każdy przedmiot metalowy – od noża w kuchni aż po śrubokręt czy ramę obrazu.

W porównaniu z wielkością udźwig magnesów neodymowych jest naprawdę imponująca. Jeden magnes neodymowy walcowy z klejem może udźwignąć przedmiot o wadze do 2 kg! Dzięki temu możesz pozwolić sobie na szybki montaż przedmiotów wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Masz pytania dotyczące magnesów neodymowych z klejem? Chcesz lepiej poznać ich możliwości? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze najlepszych rozwiązań!

pixel