Magnesy ferrytowe pierścieniowe

( ilość produktów: 29 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Średnica otworu
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Pierścieniowe magnesy ferrytowe o różnych wymiarach

Należą do jednych z najczęściej produkowanych na świecie tego typu magnesów. Co wyróżnia magnesy ferrytowe pierścieniowe? Przede wszystkim kształt oraz szerokie zastosowane w produkcji głośników, jest to główny element takiego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów o różnych wielkościach i parametrach.

Zastosowanie ferrytowych magnesów pierścieniowych

Jeśli szukasz taniego, a jednocześnie odpornego na wysokie temperatury magnesu – wybierz wariant ferrytowy. Te o kształcie pierścienia znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach – głównie zabawkach i elektronice (np. urządzeniach takich jak głośniki czy mikrofalówki). Równie często sięgają po nie stolarze poszukujący alternatywnych rozwiązań dla standardowych zamknięć czy dekoratorzy wnętrz. Aby uzyskać pożądany efekt, należy wybrać magnesy ferrytowe pierścieniowe o parametrach dostosowanych wielkością oraz siłą do masy przedmiotów, jakie chcemy za ich pomocą przytwierdzić.

Szukasz magnesów ferrytowych pierścieniowych doskonałej jakości? Zadzwoń do nas!

Chociaż dobór magnesu pierścieniowego nie powinien stanowić dużego problemu – warto poradzić się specjalisty – zwłaszcza jeśli chcemy zastosować go np. w urządzeniach elektronicznych. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko magnesy ferrytowe o różnych wielkościach czy sile, ale też spotkasz kompetentną i miłą obsługę. Z chęcią pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz. Zadzwoń – poznaj szczegóły naszej oferty już dziś!

pixel