Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem zamkniętym

( ilość produktów: 21 )

Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem zamkniętym są skonstruowane z neodymowych magnesów, osadzonych w obudowie o powłoce: niklowanej (Ni), cynkowej (Zn) lub chromowanej (Cr). W obudowie znajduje się gwintowany otwór, który ułatwia montaż uchwytu. Obudowa daje więcej korzyści niż tylko gwintowany otwór, dzięki niej magnesy są zabezpieczone przed pękaniem, a ich moc jest skoncentrowana po jednej stronie magnesu co przekłada się na zwiększony udźwig.

Jakie zastosowanie mają uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem zamkniętym?

Dostępne w naszym sklepie magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem zamkniętym występują w rozmiarach od 6 mm do aż 85 mm, z gwintowanymi otworami: M3 (3 mm), M4 (4 mm), M5 (5 mm), M6 (6 mm), M8 (8 mm), M10 (10 mm) i M12 (12 mm). Posiadamy w swojej ofercie również śruby, którymi można przymocować uchwyty.

Nasze neodymowe uchwyty magnetyczne można zastosować jako proste, stabilne i elastyczne rozwiązania w zakresie mocowania w budowie instalacji, aranżacji wnętrz, kuchni i mebli, w budowie targów i sklepów.

Magnesy te można również wykorzystać w gospodarstwie domowym, hobby i w czasie wolnym. Na przykład do zawieszania małych lub dużych, lekkich lub ciężkich przedmiotów na powierzchniach ferromagnetycznych w sposób trwały, ale zostawiając możliwość zdjęcia i zamocowania w innym miejscu.

pixel