Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem sufitowym

( ilość produktów: 10 )

Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem sufitowym to silne magnesy NdFeB zainstalowane w obudowie stalowej. Ta metalowa obudowa chroni magnes neodymowy przed uszkodzeniem i zwiększa jego siłę. Aby osiągnąć optymalny udźwig, magnes musi spoczywać bezpośrednio na metalowej powierzchni. Cienki arkusz żelaza lub farba może bardzo szybko zmniejszyć udźwig uchwytu. Siła przyczepności działa tylko po otwartej stronie magnesu, ponieważ obudowa izoluje ten efekt.

Do czego można używać uchwytów magnetycznych neodymowych z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem sufitowym?

Nasze magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem sufitowym mają wszechstronne zastosowanie przemysłowe: za pomocą silnych magnesów neodymowych można zastosować proste, stabilne i elastyczne rozwiązania w zakresie mocowania, w budowie instalacji, aranżacji wnętrz, budowie targów i sklepów, kuchni i mebli.

Neodymowe uchwyty magnetyczne można również wykorzystać w gospodarstwie domowym, hobby i w czasie wolnym. Na przykład do zawieszania małych lub dużych, lekkich lub ciężkich przedmiotów na powierzchniach ferromagnetycznych w sposób trwały, a jednocześnie umożliwiający zmianę.

pixel