Magnesy neodymowe płytkowe z klejem

( ilość produktów: 4 )
Długość
Szerokość
Siła (Maks. Udźwig)

Wymiary magnesów neodymowych płytkowych z klejem dostosowane do indywidualnych potrzeb

Płytkowe magnesy neodymowe z klejem to praktyczny produkt, który świetnie sprawdzi się podczas organizacji pracy w biurze czy szkole. Łatwe w montażu wersje płytkowe świetnie przylegają do płaskich powierzchni, dając możliwość zawieszenia na nich ramek, pomocy dydaktycznych, zdjęć itp.. W naszej ofercie przygotowaliśmy magnesy neodymowe płytkowe z klejem o różnych wymiarach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie taki, jakiego potrzebuje.

Zalety neodymowych magnesów płytkowych z klejem

Największym atutem tego typu magnesów jest możliwość ich błyskawicznego przyczepienia do powierzchni – ścian, blatów, mebli, kafelek, szyb i innych płaskich powierzchni bez konieczności wiercenia otworów. To oszczędność czasu, a także idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają pod ręką narzędzi. Mocny klej w płytkowych magnesach neodymowych gwarantuje możliwość długotrwałego używania produktu, a w razie potrzeby pozwala na usunięcie go bez niszczenia podłoża do którego został przyklejony.

Praktyczne neodymowe magnesy płytkowe z klejem

Magnesy neodymowe płytkowe z klejem mają wiele zastosowań. Ze względu na niewielki rozmiar i dużą siłę przyciągania chętnie wykorzystywane są w modelarstwie, grach planszowych, produkcji pamiątek z podróży. Stosują je również stolarze montujący zamknięcia do mebli czy różnego rodzaju uchwyty. Dzięki powłoce klejącej magnesy te doskonale sprawdzają się także podczas tworzenia ozdobnych magnesów na lodówkę, mocowaniu zdjęć i innych elementów do ścian pomalowanych farbą magnetyczną lub tablic magnetycznych.

Jeśli szukasz neodymowych magnesów płytkowych z klejem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dla Klientów hurtowych przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję – im więcej magnesów zamówisz, tym uzyskasz wyższy rabat. Zapraszamy!

pixel