Magnesy neodymowe pierścieniowe pod wkręt

( ilość produktów: 62 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Średnica otworu
Cena
-

Prosty i szybki montaż z magnesami neodymowymi pierścieniowymi pod wkręt

Neodymowe magnesy pierścieniowe pod wkręt zostały stworzone z myślą o prostym montażu z użyciem wkrętów. Dzięki temu magnesy te mają wszystkie te same zalety, co zwykłe magnesy pierścieniowe, ale ich mocowanie może być jeszcze bardziej wytrzymałe i solidne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli dostępnych w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach. Czekają na ciebie różne wymiary magnesów, średnice otworów, a także właściwości magnetyczne. Zapraszamy!

Zastosowanie magnesów pierścieniowych pod wkręt

Takie zalety magnesów pod wkręt, jak ich pierścieniowy kształt oraz łatwy sposób montażu, sprawiają, że mają tak szerokie zastosowanie. Do mocowania wystarczy wykorzystać wkręt bądź śrubę, dzięki czemu magnesy znajdują zastosowanie w produkcji mebli, montażu elementów wiszących, blokad drzwi i innych. Poznaj szeroki wybór różnych rozmiarów magnesów pod wkręt, które znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy na wygodne, internetowe zakupy z dostawą do paczkomatu, domu lub warsztatu!

Praktyczne magnesy pierścieniowe pod wkręt

W szerokiej ofercie naszego sklepu online znajdziesz neodymowe magnesy pierścieniowe pod wkręt o różnych parametrach magnetycznych, a także różnych wymiarach – średnicy zewnętrznej, średnicy otworu oraz wysokości. Dzięki dostępności modeli o różnych własnościach jesteśmy przekonani, że znajdziesz dokładnie taki magnes, jakiego potrzebujesz. Poznaj wszystkie nasze propozycje i przekonaj się, jak prosty jest montaż neodymowych magnesów pierścieniowych pod wkręt. Serdecznie zapraszamy na zakupy, a w razie wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu!

pixel