Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem zamkniętym

( ilość produktów: 9 )

Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem zamkniętym to silne magnesy neodymowe wklejone w stalową obudowę. Obudowa chroni magnes neodymowy przed uszkodzeniem i zwiększa jego siłę po odkrytej stronie. Dla osiągnięcia maksymalnego udźwigu, magnes musi spoczywać bezpośrednio na metalowej powierzchni. Zbyt cienka blacha, farba i każda inna dodatkowa powłoka może bardzo drastycznie zmniejszyć jego siłę. Siła przyciągania działa tylko po odkrytej stronie magnesu, ponieważ obudowa izoluje jego działanie.

Jakie zastosowanie mogą mieć magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem zamkniętym?

Dostępne w naszej ofercie magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintem wewnętrznym przelotowym i haczykiem zamkniętym mają wszechstronne zastosowanie przemysłowe: za pomocą silnych magnesów neodymowych można zastosować proste, stabilne i elastyczne rozwiązania w zakresie mocowania, przy budowie różnego rodzaju instalacji, aranżacji wnętrz, budowie targów i sklepów, kuchni oraz produkcji mebli.

Neodymowe uchwyty magnetyczne można również wykorzystać w gospodarstwie domowym i czasie wolnym. Na przykład do zawieszania małych lub dużych, lekkich lub ciężkich przedmiotów na powierzchniach metalowych w sposób trwały, a jednocześnie umożliwiający zmianę.

pixel