Magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym - zestaw

( ilość produktów: 7 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym sprzedawane w zestawie zawierają wszystkie niezbędne elementy potrzebne do rozpoczęcia przygody z poszukiwaniem metalowych skarbów. Cały zestaw jest dobrany w taki sposób by w pełni wykorzystać potencjał magnesu, ale zostawiając po stronie klienta wybór rozmiaru rękawic oraz koloru liny. Jeśli chcesz zacząć łowienie magnetyczne, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać, to taki zestaw jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym sprzedawane w zestawie - jakie wielkości i moce są dostępne?

Nasze magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym są dostępne w różnych wielkościach i o różnej mocy, by każdy dobrał dla siebie odpowiedni zestaw. Najmniejsze i najsłabsze z nich mogą podnieść do około 100 kg, a największe i najmocniejsze nawet do 920 kg, przy czym używając tych najmocniejszych zalecamy korzystanie z wyciągarki samochodowej i zachowanie dużej ostrożności w użytkowaniu.

Magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym sprzedawane w zestawie - dla kogo?

Magnesy neodymowe do poszukiwań z otworem przelotowym w zestawie to idealny wybór dla nowych poszukiwaczy, oraz dla doświadczonych wędkarzy, którzy chcą powiększyć swój asortyment o wysokiej jakości magnes neodymowy do poszukiwań wraz z całym osprzętem.

pixel