Kulki neodymowe srebrne i kolorowe

( ilość produktów: 11 )

Kulki neodymowe w różnych rozmiarach

Kulki magnetyczne o średnicy 6 lub kulki magnetyczne 5 mm idealnie pasują do kompletów układanek Neocube. Nie musisz się już obawiać, że przez zgubiony element nie stworzysz upragnionego wzoru! Teraz możesz dokupić tyle magnesików ile rzeczywiście potrzebujesz – bez konieczności inwestowania w cały zestaw! Chcesz przełamać kolor konstrukcji? Nic prostszego – wybierz odpowiednią barwę kuleczki i dołącz do kompletu. Uzupełnij swoje Neocube o nowe kolory!

Kulki z magnesu neodymowego - idealne na stres

Kulki z magnesu neodymowego mogą być używane na wiele sposobów. Jako popularne układanki rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pobudzają kreatywność oraz wspomagają ćwiczenie zdolności manualnych. Małe elementy łączone w konkretny wzór wymagają koncentracji, dlatego doskonale nadają się dla osób cierpiących na problemy ze skupieniem – dużo przyjemności połączone z pożyteczną stymulacją! Układanie kulek magnetycznych, rozrywanie ogniw, przekładanie w rękach skutecznie obniża poziom stresu i jest chętnie wybierana przez osoby dorosłe jako oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu lub podręczny zestaw redukujący napięcie nerwowe.

Kulki magnetyczne – dla starszych dzieci i dorosłych

Małe wymiary kulek magnetycznych sprawiają, że nie jest to zabawka dobra dla najmłodszych. Wysokie ryzyko połknięcia drobnych elementów czy możliwość włożenia magnesów do nosa lub uszu stwarza potencjalne niebezpieczeństwo. Dlatego kulki magnetyczne rekomendujemy dorosłym fanom układanek oraz starszym dzieciom czy nastolatkom. Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!

pixel