Uchwyty magnetyczne ferrytowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym

( ilość produktów: 6 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Wysokość wraz z tuleją (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

Uchwyty magnetyczne ferrytowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym to konstrukcja złożona z magnesu ferrytowego i stalowej obudowy. Obudowa ta zwiększa siłę uchwytu magnetycznego i kieruje ją na odsłoniętą stronę magnesu. Posiadamy duży wybór uchwytów (rozmiar i moc) co umożliwia dobranie uchwytów pod własne potrzeby. Małe magnetyczne uchwyty ferrytowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym zaczynają się od średnicy 16 mm, a dochodzą do średnicy 63 mm. Udźwig tych największych pozwala utrzymać obciążenie do 35 kg, gdy są stosowane prostopadle do siły ciążenia.

Cechy naszych uchwytów magnetycznych:
- praktyczne - dające możliwość przyczepiania i odczepiania w dowolnym momencie
- zamknięty haczyk zapobiega zsunięciu się przyczepionej rzeczy
- umożliwiają zaczepienie przedmiotów do 35 kg
- stalowa obudowa chroni magnes przed uszkodzeniem

Do czego można wykorzystać magnetyczne uchwyty ferrytowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym?

Nasze uchwyty magnetyczne z haczykiem działają jak każdy magnes, można nimi przytrzymać drobne przedmioty lub kartki do metalowej powierzchni. Różnicę robi obudowa z gwintowaną tuleją oraz haczyk. Dzięki temu znacznie wzrasta możliwość wykorzystania takiego produktu.

Nasze uchwyty ferrytowe magnetyczne znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, budowie kuchni, wyposażaniu sklepów (np. wieszanie banerów) i budownictwie targowym. Klienci wykorzystują je również w domu do wieszania odzieży, przyborów biurowych, sprzętów kuchennych, szyldów i dekoracji sezonowych. Dla osób, które nie potrzebują haczyka, posiadamy również identyczną wersję chwytaków bez dołączonego haczyka.

pixel