Farby tablicowe kolorowe BlackboardPaint

( ilość produktów: 12 )

Pracujesz w restauracji lub kawiarni i potrzebujesz miejsca do informowania klientów o codziennym menu lub promocjach? Może masz w domu małego pasjonata kredy, który ze względu na deszczową pogodę nie może się wyżyć artystycznie na dworze? Farby tablicowe kolorowe i czarne BlackboardPaint są rozwiązaniem, którego tak bardzo potrzebujesz! Zamienią każdą ścianę lub mebel w tablicę, z której bez problemu zetrzesz ślady kredy.

Farby BlackboardPaint tablicowe - jakie ma właściwości?

Farby BlackboardPaint tablicowe przemieniają każdą powierzchnię w tablicę do pisania kredą. Wystarczy jedna, gruba warstwa farby, aby po trzech dniach (czas całkowitego utwardzenia) powstała nowa przestrzeń na kreatywność. Nasz asortyment nie ogranicza się tylko do farby tablicowej w kolorze czarnym, oprócz tego posiadamy farby tablicowe kolorowe, w takich barwach jak:
- szary
- różowy
- limonkowy
- czerwony
- niebieski
- ciemnozielony
- oraz bezbarwna baza do barwienia na dowolny kolor

Farby tablicowe można pomalować na ścianę, na którą wcześniej nałożona została szpachla lub farba magnetyczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, uzyskujemy nie tylko powierzchnię do pisania kredą, ale również magnetyczną.

pixel