Magnesy neodymowe walcowe

( ilość produktów: 293 )
Średnica (mm)
Wysokość (mm)
Siła (Maks. Udźwig)
Cena
-

To chyba najpopularniejsze z dostępnych na rynku magnesów neodymowych które charakteryzują się doskonałymi właściwościami magnetycznymi. Wszystkie modele magnesów walcowych są w stanie unieść przedmioty ważące ponad kilkaset razy więcej niż one same. Duża wytrzymałość, jak również niewielkie gabaryty świetnie sprawdzają się w życiu codziennym. W naszej ofercie znajdziesz różne wielkości magnesów, od najmniejszego MW 1,5mmx1,5mm, aż do największy MW 120 mmx40mm.

Czym są magnesy neodymowe walcowe?

To inaczej magnesy neodymowe trwałe w kształcie walca, powstające w procesie łączenia sproszkowanych komponentów, takich jak neodym, żelazo oraz bor. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele propozycji magnesów neodymowych walcowych o różnych wielkościach oraz sile przyciągania, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tutaj model odpowiadający jego oczekiwaniom.

Magnesy walcowe – praktyczne zastosowania

Magnesy neodymowe walcowe cieszą się ogromną popularnością jako element układów elektronicznych, np. w różnego rodzaju miernikach, turbinach, ale też jako element bramek sklepowych. Mają szerokie zastosowanie w branży reklamowej oraz papierniczej. Można je spotkać również na co dzień w naszych domach, bo doskonale sprawdzają się jako magnesy na lodówkę.

Szukasz mocnych magnesów neodymowych z pewnego źródła w atrakcyjnej cenie? Kup je w naszym sklepie! Mamy korzystne rabaty, a co więcej – służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy!

pixel