Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem sufitowym

( ilość produktów: 27 )

Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem sufitowym są neodymowymi magnesami osadzonymi w obudowie dostępnej w trzech powłokach - (Ni) nikiel, (Zn) cynk lub (Cr) chrom. Obudowa posiada gwintowany otwór znajdujący się pośrodku jej największej powierzchni co ułatwia montaż. Dzięki tej obudowie, uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym są odporne na zniszczenia, a ich udźwig jest zwiększony dzięki skupieniu mocy po jednej stronie magnesu.

Do czego można użyć uchwytów magnetycznych neodymowych z gwintem wewnętrznym i haczykiem sufitowym?

Nasze magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintem wewnętrznym i haczykiem sufitowym występują w średnicach już od 6 mm do aż 85 mm, natomiast dostępne gwinty to M3 (3 mm), M4 (4 mm), M5 (5 mm), M6 (6 mm), M8 (8 mm), M10 (10 mm) i M12 (12 mm). Dzięki szerokiej ofercie każdy jest w stanie znaleźć takie neodymowe uchwyty magnetyczne, jakich potrzebuje.

W naszym sklepie można nabyć również śruby i wkręty do wykorzystania przy mocowaniu uchwytów neodymowych.

Tak duży wybór magnesów przekłada się na ich wszechstronne zastosowanie, np:
- Do przymocowania własnoręcznie zrobionego karnisza w samochodzie, furgonetce, kamperze lub przyczepie kempingowej.
- Magnesu z haczykiem można użyć, aby stworzyć urządzenie, za pomocą którego bez schylania podniesiesz przedmioty metalowe i inne przedmioty ferromagnetyczne.
- Przymocuj uchwyty neodymowe z haczykiem do stalowych półek lub ścian za pomocą farby magnetycznej i użyj ich jako wieszaków na ubrania.
- Magnesy z haczykiem sufitowym idealnie sprawdzają się jako odpowiedniki haków do zawieszania doniczek lub banerów.

pixel