Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem sufitowym

( ilość produktów: 14 )

Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem sufitowym to połączenie magnesu neodymowego i stalowej obudowy w której jest on osadzony. Zwiększa to siłę przyciągania i kieruje ją w dół na powierzchnię magnesu.

W naszej ofercie można znaleźć małe magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem sufitowym o średnicy 10mm, ale również duże o średnicy 75mm. Te ostatnie utrzymują maksymalny ciężar 160 kg, gdy są stosowane na suficie (prostopadle do obciążenia).

Nasze neodymowe uchwyty magnetyczne - cechy:
- praktyczne i elastyczne w użyciu
- umożliwiają zaczepienie przedmiotów do 160 kg
- dużo rozmiarów pozwala dopasować produkt do własnych potrzeb
- występują w trzech powłokach obudowy (niklowana - Ni, cynkowa - Zn i chromowa - Cr)

Jakie zastosowanie mają uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem sufitowym?

Nasze uchwyty magnetyczne z haczykiem sufitowym mają wszystkie zalety silnego magnesu neodymowego, a do tego dochodzi praktyczny aspekt haczyka. Znajdują zastosowanie w przemyśle, przy aranżacji wnętrz, budowie kuchni, wyposażaniu sklepów i budownictwie targowym, a także w handlu hurtowym i detalicznym.

Klienci indywidualni również doceniają nasze uchwyty magnetyczne, zwłaszcza te mniejsze, ponieważ można je wykorzystać w domu do wieszania różnych przedmiotów, na przykład odzieży, przyborów biurowych, sprzętów kuchennych, szyldów i dekoracji sezonowych. Jeśli haczyk nie jest potrzebny, można zastosować identyczne i nieco tańsze uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją.

pixel