Taśmy neodymowe

( ilość produktów: 6 )

Szukasz łatwego sposobu na przymocowanie metalowych rzeczy do powierzchni niemagnetycznych? Magnetyczne taśmy neodymowe wyróżniają się tym, że są odporne na uderzenia, ale jednocześnie można je łatwo przymocować i zdjąć. Dodatkowo są gumowe, a zatem niezwykle elastyczne. Można je łatwo przymocować w wąskich szczelinach - na przykład między oknem a ramą - ale także na dowolnej innej powierzchni.

Do korzystania z taśmy magnetycznej nie są też potrzebne żadne specjalne narzędzia. Prosty nóż rzemieślniczy lub solidne nożyczki wystarczą, aby ją skrócić w razie potrzeby.

Taśmy neodymowe – zastosowanie

Nasze taśmy neodymowe są odpowiednie, do przyczepiania mniejszych i średnich przedmiotów na domowej lodówce, metalowej półce lub innej metalowej powierzchni. Konkretne zastosowania neodymowej taśmy magnetycznej to na przykład:

- Zawieś dekoracje sezonowe:

Za pomocą taśmy można łatwo przymocować kalendarze adwentowe lub plany miesięczne, ale także zabezpieczenia, takie jak moskitiery. Wystarczy przykleić taśmy neodymowe na oknie i ramie, a następnie zacisnąć moskitierę pomiędzy. Dzięki magnesom możesz łatwo odłączyć siatkę, gdy już jej nie potrzebujesz.

- Zawieś tymczasowe tabliczki w biurze:

Możesz je zawiesić na przykład w biurze lub na wystawie sklepowej.

- Etykietowanie:

Możliwe jest również pisanie na neodymowej taśmie magnetycznej - np. białym zakreślaczem. Jest to szczególnie przydatne, jeśli pracujesz w przedszkolu lub szkole. W ten sposób możesz wielokrotnie używać prostych symboli lub obrazów, przyklejać je do tablic i ścian.

Jak prawidłowo używać magnetycznych taśm neodymowych?

Metalowy przedmiot, który chcemy przyczepić do taśmy powinien być płaski, nie wybrzuszony ani też bardzo porysowany. Jeśli powierzchnia jest nierówna, siła taśmy może zostać znacznie zmniejszona. Taśmy neodymowe są dużo mocniejsze niż ferrytowe, nasze taśmy mają siłę udźwigu 680g / cm2. Pozwala to na zamocowanie dużo większych i cięższych przedmiotów niż w przypadku taśm ferrytowych.

pixel