Uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym

( ilość produktów: 12 )

Magnetyczne uchwyty neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym to neodymowy magnes osadzony w metalowej obudowie posiadającej gwint do wkręcenia haczyka. Ta metalowa obudowa chroni magnes neodymowy przed uszkodzeniem i zwiększa siłę przyciągania. Aby osiągnąć optymalną siłę przyczepności , uchwyty magnetyczne neodymowe z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym muszą przylegać bezpośrednio na grubej, metalowej powierzchni. Cienki arkusz żelaza lub farba może bardzo szybko zmniejszyć siłę udźwigu magnesu. Siła przyciągania działa tylko po otwartej stronie magnesu, ponieważ stalowa obudowa chroni efekt magnetyczny.

Zastosowanie uchwytów magnetycznych neodymowych z gwintowaną tuleją i haczykiem zamkniętym

Uchwyty magnetyczne z haczykiem zamkniętym idealnie nadają się do mocowania do nich przedmiotów za pomocą haczyków lub karabińczyków. Dzięki temu rozwiązaniu, mocowania te są popularne na przykład w budownictwie targowym, technice reklamowej i konstrukcji metalowej. Nasi klienci chętnie korzystają również z praktycznych uchwytów magnetycznych w biurze i w domu.

Przykładowe zastosowania neodymowych uchwytów magnetycznych:
- Za pomocą uchwytów neodymowych z haczykiem zamkniętym można przymocować własnoręcznie wykonany karnisz w samochodzie, furgonetce, kamperze lub przyczepie kempingowej.
- Jeśli nie chcesz tak często się schylać, możesz użyć magnesu z haczykiem, aby stworzyć urządzenie, za pomocą którego z łatwością podniesiesz przedmioty metalowe i inne przedmioty ferromagnetyczne.
- Przymocuj uchwyty neodymowe z haczykiem do stalowych półek lub ścian za pomocą farby magnetycznej i użyj ich jako wieszaków na ubrania.
- Magnesy z haczykiem zamkniętym idealnie sprawdzają się jako odpowiedniki karabińczyków.

pixel