Folie ferrytowe

( ilość produktów: 6 )

Nasze folie ferrytowe wykonane są z ferrytu strontu i elastycznego tworzywa sztucznego. Bez problemu przyklejają się magnetycznie do wszystkich powierzchni ferromagnetycznych. Należą do nich na przykład:
- ściany magnetyczne
- białe tablice suchościeralne
- lodówki

Arkusz magnetyczny jest elastyczny w temperaturze pokojowej, dzięki czemu można z nim łatwo pracować. A ponieważ folia ma tylko 1 mm grubości, możesz po prostu użyć zwykłych domowych nożyczek lub noża do kartonów, aby wyciąć produkt w dowolny kształt. Następnie możesz przymocować folię magnetyczną do dowolnej metalowej powierzchni i po prostu ją zdjąć, gdy już jej nie potrzebujesz.

Folie ferrytowe - co to jest?

Jest to połączenie ferrytu strontu oraz tworzywa sztucznego co nadaje im elastyczności i właściwości magnetycznych. Pozwalają szybko i łatwo przymocować niemagnetyczne przedmioty do metalowych powierzchni. W naszym sklepie znajdziesz folie ferrytowe o następujących właściwościach:
- Silne namagnesowanie dla optymalnego trzymania.
- Uniwersalne opcje montażu.
- Różne długości, szerokości i grubości.
- Nadaje się do wszystkich projektów i zastosowań.
- Łatwość użytkowania i zarządzania.
- Długość poszczególnych pasków można ustalać indywidualnie i docinać nożyczkami.

Folie ferrytowe - zastosowanie

Czy to jako reklama magnetyczna na samochód, do etykietowania produktów na półkach, metalowych szafkach, na zdjęcia, ekspozycje, pomoce dydaktyczne, zabawowe i edukacyjne, planowanie, organizowanie, modelowanie. Wymagana jest tylko powierzchnia żelazna (np. blacha stalowa) do której przyczepiane będą folie ferrytowe. Folię można łatwo przyciąć do wymaganej długości lub kształtu nożyczkami. Z naszych produktów możesz korzystać szybko i łatwo - czy to w domu, w biurze czy w halach przemysłowych.

Jak prawidłowo aplikować folie ferrytowe?

Taśmy magnetyczne i folie ferrytowe można stosować również na zewnątrz, ponieważ nie rdzewieją. Jednak promieniowanie UV może spowodować, że materiał będzie twardy i kruchy. Dlatego należy spodziewać się konieczności wymiany materiału od czasu do czasu.

pixel