Pomarańczowe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintowaną tuleją

( ilość produktów: 6 )

Pomarańczowe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintowaną tuleją można nabyć jeszcze w trzech innych kolorach:
- żółtym
- białym
- czarnym

Każdy z kolorów posiada kilka dostępnych wymiarów, np. D66 - M6 o średnicy 66mm i udźwigu do 25 kg, oraz D88 - M8 o średnicy 88mm i udźwigu do 55 kg. Każdy uchwyt w gumowej obudowie o średnicy powyżej 31 mm, składa się z płytki metalowej na której umieszczone zostało kilka magnesów naprzemiennie biegunami, a cały uchwyt jest pokryty gumową powłoką. Mniejsze uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintowaną tuleją zbudowane są tak samo, ale zamiast kilku magnesów mają jeden.

Pomarańczowe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintowaną tuleją - zastosowanie

Gwintowana tuleja w naszych uchwytach pozwala na stabilny montaż w każdych warunkach. Konstrukcja jaką posiadają pomarańczowe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintowaną tuleją zapewnia odporność na rdzę, wilgoć i zsuwanie. Dodatkowo, dzięki gumowej obudowie, można ustrzec się przed zarysowaniem powierzchni do której magnes będzie przyczepiany, co daje możliwość bezpośredniego montażu na samochodzie lub innej polakierowanej powierzchni metalowej.

pixel