Duże pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych

( ilość produktów: 8 )

Posiadasz tablicę szkolną do kredy lub suchościeralną do markerów? Potrzebujesz przyczepiać na niej swoje notatki lub rysunki? Duże pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych to rozwiązanie, którego oczekujesz! Nasze pionki o wymiarach 25 x 19 mm mogą utrzymać nawet do 30 kartek papieru A4. Mocny magnes neodymowy i poręczna obudowa sprawią, że nie będziesz szukać już nic innego.

Kiedy duże pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych sprawdzą się najlepiej?

Duże pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych to połączenie silnego magnesu neodymowego i ergonomicznej obudowy. Spora moc zapewnia, że wszystkie kartki zostaną na swoich miejscach, a wyprofilowana obudowa pozwoli na bezproblemowe zdejmowanie magnesu z tablicy. Pionki są na tyle mocne, że bez problemu można na nich zawiesić również klucze i inne drobne przedmioty. Neodymowe kolorowe pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych są dostępne w ośmiu kolorach:
- białym
- czarnym
- czerwonym
- fioletowym
- niebieskim
- pomarańczowym
- zielonym
- żółtym

Oczywiście nasze pionki nie są przeznaczone tylko do tablic magnetycznych. Można ich używać na dowolnej powierzchni metalowej, która jest ferromagnetyczna (przyciąga magnesy).

pixel