Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych

( ilość produktów: 9 )

Potrzebujesz przytrzymać czymś swoje notatki lub rysunki na metalowej tablicy? Nie chcesz zwykłych i cienkich magnesów, które ciężko się odczepia? Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych to rozwiązanie, które Cię zachwyci. Wygodny kształt pozwala na bezproblemowe ich przyczepianie i odczepianie, a umieszczony w środku magnes neodymowy przytrzyma nawet do 10 kartek papieru A4.

Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych - jakie wymiary i kolory u nas znajdziesz?

Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych w tej kategorii mają wymiary 11 x 17 mm (średnica podstawy x wysokość), ale posiadamy w naszej ofercie również większe przezroczyste pionki o wymiarach 21 x 24,5 mm. Neodymowe kolorowe pionki magnetyczne do tablic suchościeralnych i szkolnych występują u nas w ośmiu kolorach:
- białym
- czarnym
- fioletowym
- niebieskim
- pomarańczowym
- różowym
- zielonym
- żółtym

Połączenie wysokiej jakości plastiku, uformowanego w bardzo poręczny uchwyt i silnego magnesu neodymowego sprawdzi się nie tylko na metalowych tablicach szkolnych, ale również na każdej innej metalowej powierzchni przyciągającej magnesy, np. na lodówce.

pixel