Duże neodymowe pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych

( ilość produktów: 8 )

Posiadasz ścianę pomalowaną farbą lub tynkiem magnetycznym? Może jesteś właścicielem tablicy magnetycznej? Jeśli szukasz magnesów, które pomogą Ci przytrzymać różne zdjęcia lub kartki - to dobrze trafiłeś! Duże pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych posiadają silny magnes neodymowy, który sprawi, że wszystko zostanie dokładnie w tym miejscu, w którym chcecie. Ich kształt pozwala także na zawieszanie na nich drobnych przedmiotów.

Jakie kolory oraz rozmiary mają nasze duże pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych?

Duże pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych o wymiarach 19 mm (średnica podstawy) na 25 mm (wysokość pionka) występują w naszej ofercie w ośmiu kolorach:
- białym
- czarnym
- czerwonym
- fioletowym
- niebieskim
- pomarańczowym
- zielonym
- żółtym

Mogą one utrzymać nawet do 30 kartek papieru A4 na metalowej powierzchni (w przypadku ścian, na których znajduje się farba magnetyczna, udźwig magnesu zależy od ilości warstw farby). Neodymowe kolorowe pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych posiadają plastikową obudowę, która jest specjalnie wyprofilowana by ułatwić ich użytkowanie. Jeśli szukacie mniejszych magnesów to posiadamy również małe pionki (12 x 20 mm) w tych samych ośmiu kolorach.

pixel