Przezroczyste neodymowe pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych

( ilość produktów: 9 )

Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych to produkt o wymiarach 11 x 17 mm (średnica podstawy x wysokość), który jest dostępny w ośmiu kolorach:
- czarnym
- białym
- fioletowym
- niebieskim
- pomarańczowym
- różowym
- zielonym
- żółtym

Te neodymowe kolorowe pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych ważą tylko 1,70 g, a mogą utrzymać na metalowej powierzchni nawet do 10 kartek papieru A4. Ich kształt został stworzony tak, by ułatwiać przyczepianie i odczepianie od powierzchni.

Gdzie przydadzą się przezroczyste pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych?

Przezroczyste pionki magnetyczne do tablic i ścian magnetycznych przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy przytrzymać na ścianie pokrytej farbą lub tynkiem magnetycznym rysunek, zdjęcie lub notatki. Warto pamiętać, że ściana pomalowana kilkoma warstwami farby z opiłkami żelaza, będzie dużo lepiej przyciągała magnesy niż taka pomalowana tylko raz. Pionki są bardzo małe i lekkie, ale dzięki magnesowi neodymowemu, świetnie spełniają swoje zadanie. W naszej ofercie posiadamy również duże pionki magnetyczne przezroczyste o wymiarach 21 x 24,5 mm dostępne w siedmiu kolorach (bez koloru czarnego).

pixel