Haczyki proste

( ilość produktów: 7 )

Haczyki proste nadają się do montażu w dowolnym uchwycie magnetycznym posiadającym gwint. Wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Haki można łatwo zamontować za pomocą prostych narzędzi montażowych lub ręcznie.

Haczyki proste to elementy wykorzystywane do zawieszania rzeczy poprzez osadzenie ich na zagiętej części haczyka, a sama konstrukcja haczyka umożliwia proste zawieszanie i zdejmowanie wszystkiego co chcemy.

Haczyki proste – zastosowanie

Nadają się do łączenia różnych elementów lub wieszania rzeczy na ścianie. Haczyki są małe, więc wiszące przedmioty mocno przylegają do ściany. Można na nich powiesić półki, garnki czy dekoracje. Haczyki wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w ogrodzie czy na działce.

Dołączone elementy pozostaną na swoim miejscu nawet przez wiele lat. Produkt można sprawnie zainstalować bez niczyjej pomocy i przy użyciu podstawowych narzędzi. W naszym asortymencie znajdziesz również inne haczyki, które można łatwo dopasować do konkretnego zastosowania.

pixel