Haczyki sufitowe

( ilość produktów: 7 )

Haczyki sufitowe są wykonane ze stali ocynkowanej. Stosowane są w pracach budowlanych i remontowych. Haczyk ma tylko jeden otwarty koniec. Sufitowe haczyki wykorzystasz do zawieszania elementów wykończeniowych, a także do montażu części wymagających możliwości łatwego zdjęcia lub odczepienia. Posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne. Dodatkowo produkt charakteryzuje się prostym i nieskomplikowanym montażem - można go zamocować wkręcając w otwór przelotowy np. w naszych uchwytach magnetycznych z gwintem przelotowym.

Haczyki sufitowe – zastosowanie

Możesz wykorzystać haczyki sufitowe do tworzenia różnych typów osprzętu. Przydadzą się w warsztatach stolarskich oraz przy samodzielnym wykonywaniu mebli. Te haczyki są zakrzywione i mają specjalnie wyprofilowane gwinty, dzięki czemu można je łatwo przykręcić do wszystkich otworów gwintowanych. Haczyki mogą przydać się zarówno przy majsterkowaniu, jak i profesjonalnej pracy w warsztacie. Możesz myśleć o tego rodzaju śrubie jako o metalowym akcesorium, które pozwala na wykończenie danych powierzchni elementem funkcjonalności.

Jak zamontować haczyki sufitowe?

Dzięki specjalnym gwintom, haczyki te można łatwo przykręcić do wszystkich produktów i elementów z gwintowanym otworem. Są wygięte w łuk, dzięki czemu mogą być używane jako solidne ograniczniki lub do zawieszenia lub powieszenia przedmiotu, a także jako smycze. Haczyki znajdą zastosowanie w pomieszczeniach przemysłowych, warsztatach stolarskich i meblarskich, w różnych pracach budowlanych, a także podczas budowy czy remontu – ich mnogość zastosowań pozwoli na dowolne ich wykorzystanie.

pixel