Białe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym

( ilość produktów: 9 )

Białe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym to magnesy umieszczone na gwintowanej, okrągłej płytce pokrytej gumą. Magnesy są ułożone w okrąg, rozmieszczone naprzemiennie biegunami, co daje możliwość połączenia ze sobą dwóch takich uchwytów. W naszym sklepie oferujemy uchwyty w czterech kolorach:
- białym
- czarnym
- żółtym
- pomarańczowym

Uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym mają kilka wariantów: D22K - (⌀ 22mm), D31K - (⌀ 31mm), D34K - (⌀ 34mm), D43K - (⌀ 43mm), D66K - (⌀ 66mm) oraz D88K - (⌀ 88mm) z gwintami od M4 do M8.

W czym znajdują zastosowanie białe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym?

Zastosowanie takich uchwytów jest bardzo różnorodne i uniwersalne, jednak zdecydowanie najpopularniejszym pomysłem na wykorzystanie naszych magnesów w gumowej powłoce, jest przymocowanie ich do samochodów lub łodzi. Białe uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym posiadają trzy główne zalety:
- Wodoodporność - obudowa chroni magnesy przed rdzewieniem, dzięki czemu można ich bezpiecznie używać na łodziach, bez konieczności demontażu wszystkich magnesów przez kilka miesięcy.
- Wysoki współczynnik tarcia - gumowa powłoka wykazuje wysokie tarcie na wszystkich powierzchniach, co blokuje trzymany przez magnes przedmiot, przed zsunięciem.
- Miękka obudowa - materiał, którym pokryty jest cały uchwyt jest stosunkowo miękki i gumowy, dzięki czemu nie zostawia rys na powierzchni, do której przymocowany jest magnes.

pixel