Czarne uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym

( ilość produktów: 9 )

Czarne uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym to magnesy umieszczone na okrągłej płytce z gwintem, w powłoce gumowej. Magnesy są rozmieszczone po okręgu, ułożone naprzemiennie biegunami co umożliwia łączenie dwóch gumowych uchwytów ze sobą. W naszym sklepie oferujemy uchwyty jeszcze w trzech, poza czarnym, kolorach:
- białym
- żółtym
- pomarańczowym

Uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym występują u nas w kilku wariantach: D22K - M4 (22 mm średnicy), D31K - M4 (31 mm średnicy), D34K - M4 (34 mm średnicy), D43K - M4 (43 mm średnicy), D66K - M6 (66 mm średnicy) oraz D88K - M8 (88 mm średnicy).

Jakie zastosowanie mają czarne uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym?

Jeśli chodzi o zastosowanie, to jest one bardzo szerokie. Jednak najczęstszym wykorzystaniem naszych magnesów w gumowej powłoce jest przyczepianie ich do samochodów lub łodzi. Czarne uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym mają bowiem trzy główne zalety:
- Wodoodporność - obudowa zabezpiecza magnesy przed rdzewieniem, dzięki temu można je bezpiecznie wykorzystywać na łodziach, bez konieczności wymiany magnesów co parę miesięcy.
- Wysoki współczynnik tarcia - gumowa powłoka powoduje duże tarcie nawet na bardzo śliskich powierzchniach, co zabezpiecza trzymany przez uchwyt przedmiot, przed zsunięciem się.
- Miękka obudowa - materiał, którym powleczony jest cały uchwyt, jest stosunkowo miękki i gumowy, dzięki temu na powierzchni do której magnes jest przyczepiony nie powstają rysy.

pixel