Żółte uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym

( ilość produktów: 6 )

Żółte uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym to konstrukcja złożona z magnesów ułożonych na okrągłej, metalowej płycie z gwintem w jej centralnym punkcie. Magnesy są rozmieszczone po okręgu, ustawione naprzemiennie biegunami, dzięki temu można ze sobą połączyć dwa uchwyty. Dostępne są jeszcze inne kolory:
- biały
- czarny
- pomarańczowy

Uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym mają różne warianty średnicy (od 22 mm do 88 mm), oraz gwintu (od M4 do M8).

Jak wykorzystać żółte uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym?

Tak szeroki wybór wymiarów, gwintów i kolorów sprawia, że każdy dopasuje idealny dla siebie uchwyt magnetyczny. Żółte uchwyty magnetyczne neodymowe w obudowie gumowej z gwintem wewnętrznym są używane najczęściej w miejscach gdzie zwykłe magnesy mogą się zsuwać (obudowa gumowa zapewnia duże tarcie), gdzie mogą rdzewieć (powłoka zewnętrzna chroni magnesy przed wilgocią) i gdzie powierzchnia jest wrażliwa na uszkodzenia (uchwyty neodymowe w gumowej obudowie nie pozostawiają żadnych zarysowań na takich powierzchniach jak lakier na samochodach czy malowana blacha).

pixel